vrijdag 18 augustus, 2017

“Opleidend nergens voor nodig (?)”

LEIDEN - Het dalende ledenaantal bij tafeltennis wordt vaak gemakshalve in de schoenen geschoven van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB). Dat is wel te begrijpen...

Laurens Tromer traint mee bij de TTSD

DEN HAAG - Ook de tweede weekstage van de TTSD (14 t/m 18 augustus) was weer goed bezet. Deze keer waren de trainers Lars...

ALGEMEEN

“Opleidend nergens voor nodig (?)”

LEIDEN - Het dalende ledenaantal bij tafeltennis wordt vaak gemakshalve in de schoenen geschoven van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB). Dat is wel te begrijpen...

SOCIAAL

864FansLike
202VolgersVolg
- Partners -

JEUGD

EJK: “Teveel unforced errors”

GUIMARAES (POR) - Van 14 tot en met 23 juli vonden in het Portugese Guimaraes...

Lode Hulshof strandt bij laatste 32

GUIMARAES (POR) - Lode Hulshof heeft een prima prestatie geleverd door in het enkeltoernooi van...

Alleen Emine Ernst en Lode Hulshof verder in het enkelspel

GUIMARAES (POR) - Tijdens het enkeltoernooi op het EJK zijn alleen Emine Ernst (Meisjes Kadetten)...

Teamtoernooi EJK zit erop: 20ste, 21ste en 23ste plek

GUIMARAES (POR) - Het teamtoernooi van het EJK zit er op voor de Nederlandse teams....

Geen promotie jeugdteams EJK

GUIMARAES (POR) - Het Meisjes Kadettenteam krijgt geen kans op promotie naar de eerste divisie....

Meisjes beginnen sterk aan EJK

GUIMARÀES (POR) - De meisjesteams van Nederland zijn het EJK in het Portugese Guimaråes goed...

EVENTS

VVV Top-12 toernooi was top

LEIDSCHENDAM - Het VVV Top-12 tafeltennistoernooi op 13 augustus werd niet geheel onverwacht gewonnen door...

VVV Top 12 belooft spektakel

LEIDSCHENDAM - Tafeltennisliefhebbers opgelet! Zondag 13 augustus vanaf 10:30 uur wordt in het clubgebouw ‘De Batstee’...

EJK: “Teveel unforced errors”

GUIMARAES (POR) - Van 14 tot en met 23 juli vonden in het Portugese Guimaraes...

Lode Hulshof strandt bij laatste 32

GUIMARAES (POR) - Lode Hulshof heeft een prima prestatie geleverd door in het enkeltoernooi van...

Alleen Emine Ernst en Lode Hulshof verder in het enkelspel

GUIMARAES (POR) - Tijdens het enkeltoernooi op het EJK zijn alleen Emine Ernst (Meisjes Kadetten)...

Teamtoernooi EJK zit erop: 20ste, 21ste en 23ste plek

GUIMARAES (POR) - Het teamtoernooi van het EJK zit er op voor de Nederlandse teams....

BREEDTESPORT

Technische bijscholing meerballentraining in Steenwijk

STEENWIJK - Meerballentraining is een zeer interessante en goede trainingsmethode om de techniek van een...

SVE zoekt een combinatiefunctionaris: iets voor jou?

UTRECHT - Tafeltennisvereniging SVE zoekt een nieuwe combinatiefunctionaris tafeltennis. Martijn Spithoven vervulde deze functie sinds...

OTC-veteranentoernooi Midstars

MIDDELSTUM - Op zondag 27 augustus vindt de achtste editie van het OTC Veteranentoernooi Midstars...

COLUMNS

Janine Huiden: “Meer maatwerk”

De opbrengst van het onderzoek verricht door het Mulier Instituut lijkt op het eerste gezicht mager, maar ik zie veel waardevolle pluspunten: namelijk, het...
- Partner -

(s)PORTRET

Jan Hesen: “Het is genoeg geweest”

HORST AAN DE MAAS - Klein van stuk, een bijtertje, een taaie verdediger met de onverwachte backhand-tik, het staccato loopje... Vrijwel alle tafeltennissers in...

FOTOGRAFIE

“Fotograferen is voor mij bewust kijken en het overbrengen van gevoel”

Tafeltennisprimeur is dé website met verhalen over tafeltennis. Verhalen waarin vooral de hoofdrolspelers zelf aan het woord komen: de spelers. Bij die verhalen horen...

TAFELTENNIS IN BEELD DOOR TT NEXT LEVEL

Tafeltennis Next Level maakt sinds vorig jaar prachtige reportages van tafeltenniswedstrijden in Nederland. Begonnen met voornamelijk eredivisiewedstrijden, zijn ze inmiddels ook aanwezig bij de Masters, NTTB Beker, Eredivisiecup en nog veel meer wedstrijden. Tafeltennisprimeur is trots dat ze zich partner van TT NEXT LEVEL mag noemen.

TT NEXT LEVEL
Westa - SVE Landelijk A Poule B Zaterdag 8 Oktober 2016
22:04
Borna Kovac - Vitali Murzin | ETTU CUP (2nd Stage)
03:30
Martin Khatchanov - Ramil Mutygullin | ETTU CUP (2nd Stage)
06:28
Roel Bogie - Alexander Vinokurov | ETTU CUP (2nd Stage)
04:03
Britt Eerland - Elizabeta Samara | Netherlands - Romania
06:59
Martin Khatchanov - Vitali Murzin | ETTU CUP (2nd Stage)
03:58
Bas Hergelink - Kamil Tomaszuk | Eredivisie 2016/2017
03:01
Jamshid Sedigh - Colin Rengers | Eredivisie 2016/2017
03:10
Casper ter Luun - Jan Tammenga | Eredivisie 2016/2017
03:38
Bas Hergelink - Colin Rengers | Eredivisie 2016/2017
02:48
Casper ter Luun - Kamil Tomaszuk | Eredivisie 2016/2017
05:50
Jamshid Sedigh - Jan Tammenga | Eredivisie 2016/2017
05:24
Martijn de Vries - Jamshid Sedigh | Eredivisie 2016/2017
06:11
Boris de Vries - Casper ter Luun | Eredivisie 2016/2017
06:48
Cosmin Stan - Siem van der Valk | Eredivisie 2016/2017
04:26
Martijn de Vries - Casper ter Luun | Eredivisie 2016/2017
05:01
Cosmin Stan - Jamshid Sedigh | Eredivisie 2016/2017
04:04
Boris de Vries - Siem van der Valk | Eredivisie 2016/2017
06:52
TT Next Level Best 5 points of NK 2016
01:32
Tafeltennis Wijzenbeek / Westa - Enjoy Deploy Taverzo
11:44
Tafeltennis Van Wijnen/Smash '70 - Itass/DTK '70
16:10
NK 2015 FINALE: Laurens Tromer - Michel De Boer
05:01
NK 2016 FINALE: Britt Eerland - Ana Gogorita
09:01
NK 2016 1e Ronde Cohen/Vonk - Janssen/Rolikova
04:03
NK 2016 Halve Finale: Britt Eerland - Yana Timina
04:57
NK 2016 Halve Finale: Laurens Tromer - Barry Wijers
05:13
NK 2016 Kwart Finale: Lee/Timina - Oeij/Oeij
03:48
NK 2016 Kwart Finale: Koen Hageraats / Brenda Vonk - Bas Hergelink / Lisette van Es
05:22
NK 2016 Halve Finale: Barry Wijers / Carla Nouwen - Jamshid Sedigh / Vera van Boheemen
04:00
NK 2016 1e / 2e Ronde: Shuohan Men - Rachel Gerarts / Brenda Vonk
05:11
NK 2016 1e Ronde: Roel Bogie / Koen Hageraats - Nathan van der Lee / Cosmin Stan
04:09
NK 2016 2e Ronde: Ji Lie - Angelique Gertenbach
04:26
NK 2016 1e Ronde: Melissa Bours - Heleen Hop
04:19
NK 2016 1e Ronde: Collin Jager / Melissa Bours - Patrick Oeij / Jasminka Oeij
03:08
NK 2016 2e Ronde: Martin Khatchanov - Jamshid Sedigh
07:08
NK 2016 1e Ronde: Koen Hageraats - Roel Bogie
04:31
NK 2016 2e Ronde: Britt Eerland - Tanja Helle
05:21
NK 2016 2e Ronde Cosmin Stan - Thomas Benit
05:24
NK 2016 2e Ronde: Ewout Oostwouder - Casper ter Luun
05:32
NK 2016 Halve Finale: Ewout Oostwouder - Michel de Boer
04:02
Tafeltennis Eredivisie Scylla - de Treffers
14:52
tafeltennis eredivisie FvT Klimaatgroep Stars
13:06
Tafeltennis Eredivisie Westa - Scylla
11:55
Tafeltennis Eredivisie Hilversum - Taverzo
16:40
Tafeltennis Eredivisie Taverzo - Westa
15:16
Tafeltennis Eredivisie Taverzo - Smash
17:19
Tafeltennis Eredivisie Enjoy & Deploy Taverzo - Klimaatgroep Stars
13:20
TT Next Level Best 10 points of 2015
03:21
Tafeltennis Masters Finale E.Oostwouder - L. Tromer
05:32
NTTB Beker finale 2015
11:40
Tafeltennis Eredivisiecup finale dames 2015
10:05
Tafeltennis Eredivisiecup finale 2015
16:56
Eredivisiecup Van Wijnen / Smash - Itass DTK '70
13:48
Eredivisiecup Enjoy & Deploy Taverzo - Wijzenbeek / Westa
10:31